czwartek, 20 kwiecień 2017 20:58

Ogromny sukces Krystiana z "Ogrodnika" Featured

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Ogromny sukces Krystiana z „Ogrodnika”
10 kwietnia, na obiektach zarządzanych przez Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, odbył się drugi etap konkursu „Dwa oblicza Pułaskiego” . 
50-ciu uczestników z całego Mazowsza wzięło udział w teście sprawnościowym. W zmaganiach sportowych brał udział Krystian Czubak z klasy III Technikum Ekonomicznego w sochaczewskim „Ogrodniku”. Uczeń przygotowywał się do zawodów od początku marca, pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego pani Małgorzaty Ścibor i pani Moniki Koncickiej.
Dziękujemy nauczycielkom wychowania fizycznego, a szczególnie pani Małgorzacie Ścibor za przygotowania do zawodów pływackich.
Pierwszym etapem zawodów był bieg na dystansie 666 metrów zorganizowany na kompleksie lekkoatletyczny przy ulicy Mostowej, Krystian osiągnął czas 1,46 sekund zdobywając maksymalną ilość punktów. Zawody w pływaniu odbyły się a na krytej pływalni Olimpic, tym razem młodzież rywalizowała na dystansie 50 metrów. 
Po teście sprawnościowym zawodnicy zostali zaproszeni przez organizatorów na posiłek regeneracyjny. O godzinie 16 nastąpiło ogłoszenie wyników. Po podsumowaniu wyników pierwszego historycznego i drugiego sportowego etapu konkursu Krystian Czubak zajął pierwsze miejsce przechodząc do finału. Nagrodą dla 20 zwycięzców drugiego etapu konkursu jest udział w 4-dniowej wycieczce do Trójmiasta i udział w Wielkim Finale konkursu w Porcie Wojennym w Gdyni oraz na fregacie ORP „Gen. K. Pułaski”.
Nagrodą główną w konkursie dla dwóch zwycięzców jest udział w 5-dniowym rejsie szkoleniowym jachtem Marynarki Wojennej RP po portach Morza Bałtyckiego wspólnie z członkami Załogi ORP „Gen. K. Pułaski”. 
Gratulujemy sukcesu Krystianowi i trzymamy kciuki za zwycięstwo w Wielkim Finale!
(JS)

Read 334 times Last modified on sobota, 06 maj 2017 10:13
f t g
Copyright 2018 - Custom text here